img

telefon: 795-600-623 | e-mail: brinplus@interia.pl

img

O FIRMIE

  Działamy od 2006 roku. Od początku działalności pozostajemy firmą rodzinną. Właścicielka biura posiada wiedzę teoretyczną popartą długoletnią praktyką w szeroko pojętej obsłudze finansowo księgowej. Legitymuje się certyfikatem MF do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 23881/01.

   

  Właścicielka jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Nasze biuro jest także członkiem założycielem Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych. Pracujemy na licencjonowanych programach.

   

  Biuro posiada obowiązkowe i rozszerzone ubezpieczenie OC. Wielu naszych klientów jest z nami od samego początku. Naszymi klientami są firmy nie tylko z woj. lubelskiego ale z całej Polski. Zapewniamy profesjonalną, rzetelną obsługę. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie w oparciu o specyfikę prowadzonej przez niego działalności – jego potrzeb i oczekiwań względem obsługi księgowej.

   

  Stale poszerzamy swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach jak również poprzez ciągłe studiowanie prasy fachowej. Wszelkie powierzone nam dane traktujemy z zachowaniem pełnej poufności. Siedziba firmy znajduje się 18 km od Lublina w miejscowości Spiczyn. Właściciele firm nie muszą osobiście fatygować się do biura ponieważ odbieramy dokumenty osobiście w dogodnym dla wszystkich terminie.